skip to Main Content
0532 581 24 19 info@toprakmantolama.com
null
Çatı Yapımı
null
Çatı Onarımı ve Tadilatı
null
Çatı İzolasyon

Çatı Onarımı ve Tadilatı

Çatılarımızın bir ömrü vardır ve zamanla yıpranması doğaldır. Özellikle eski binalarda deforme olan çatılarda sızıntılar ile beraber dış etkenlere karşı dayanıksızlık başlar.

Çatı tamiri ve onarımı belli bir kısıma yapılmaktansa çatının tamamı bütün olarak ele alınması ve gerekli tespitler yapılmalıdır.

Neden Çatı Onarımı Yaptırmalıyım?

Yapıların yaşam ömrünü uzatır.

Enerji Tasarrufu Sağlar

Sağlıklı yaşam alanı sağlar

Dış etken unsurlarını önler

Çatı Aktarma ve Onarımı Birim Fiyatı

En Uygun Fiyat Garantisi
Birçok dış cephe yapı malzeme firmalarının bayisi olduğumuz için en iyi fiyat garantisini size sunabiliyoruz.

Birinci elden tedarik ettiğimiz ürünler sayesinde hem firmanın istediğiniz ürüne ulaşabiliyor, hem de zaman kaybı olmadan projeyi uygulamaya başlıyoruz.

Çatı Ustası

Kalite güvencesi sağlanmış ve uluslararası personel belgelendirme standardına göre akredite edilmiş bir sistem aracılığıyla tarafsız, tutarlı, âdil ve güvenilir şekilde yapılan ölçme değerlendirmeler sonucunda başarılı olan bireylere MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi düzenlenir.

Firmamız bünyesindeki bütün çatı ustalarımız ve diğer ustalarımızın MYK belgeleri şart koşulmaktadır.

– Bilmeniz Gerekenler

Çatı Parasını Kim Öder?

Çatı tadilatı kime aittir?

Kat Malikleri Sorumlulukları

Çatı-teras bakımı, onarımı, kiremit veya yalıtım sistemi uygulamaları, merkezi anten sistemi ve diğer ortak kullanım alanlara ait yapılacak harcamalar için kat malikleri eşit oranla sorumlu oluyor. Kat Mülkiyeti Kanunu bu durumu yasa ile zorunlu kılıyor. Basit bir örnekle somut olarak bu sorumluluk şöyle ifade edilebilir:

Örneğin teras katında veya en üst katta oturan bir ev sahibi yağmur nedeniyle çatı akması sorunu yaşayabilir. Haliyle çatı kiremitlerinin bakımı veya çatı zeminin düzgün yalıtımı talebinde bulunabiliyor. Böyle bir durumda apartman veya site yönetimi tarafından çatı onarımı için yapılabilecek tüm masraflar kat malikleri tarafından eşit oranda karşılanıyor. Alt dairelerde oturan bir kat malikinin “Ben çatıyı kullanmıyorum, hem akan çatı benim sorunum değil” deme hakkı yasal olarak bulunmuyor.

Ücretsiz Keşif Yapalım ve Teklif Alın

Back To Top